KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848377

nr 1284 8377

Oidentifierad konstnär. Signerad -44, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 53x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:22:11